40 ТУРЕЦЬКИХ M60T SABRA БУДУТЬ ОСНАЩЕНІ КАЗ ДО КІНЦЯ 2018 РОКУ (ВІДЕО)

Перші 40 танків M60T Sabra збройних сил Туреччини до кінця цього року будуть модернізовані та оснащені комплексом активного захисту (КАЗ) Pulat AKS (Aktif Koruma Sistemleri) виробництва компанії Aselsan.

Про це повідомив Defence Express 7 листопада ц.р. з посиланням на турецьке видання Defence Turk.

Як повідомив представник компанії  Aselsan на семінарі, що нещодавно відбувся в Анкарі, перші 40 модернізованих машин будуть готові до кінця поточного року. Також на семінарі було продемонстровано відеопрезентацію щодо комплексу Pulat. Крім технічних характеристик присутнім були показані й кадри практичних випробувань зазначеного комплексу активного захисту.

Перші фото турецьких М60 з встановленими на них комплексами активного захисту з’явилися на початку цього року.

Питання недостатньої захищеності турецьких танків від протитанкових засобів особливо гостро постало під час недавньої військової операції Збройних сил Туреччини проти бойовиків Ісламської держави та курдських загонів у північних прикордонних районах Сирії.. Під час яких турецька бронетехніка зазнала втрат від вогню ПТРК бойовиків ІД та курдів.

Нагадаємо, що на міжнародній виставці «Зброя та безпека-2017» з турецькою компанією Aselsan був підписаний перший експортний контракт на постачання комплексів «Заслін-Л» для Туреччини.

«Заслін» це український комплекс активного захисту (КАЗ) для бронетанкової техніки. Він розроблений ДП БЦКТ «Мікротек» спільно з іншими українськими підприємствами. Комплекс призначений для захисту бойових машин від тонкостінних протитанкових засобів, зокрема, протитанкових керованих ракет та протитанкових гранат, а також кумулятивних засобів ураження танкових і протитанкових гармат та бронебійних оперених підкаліберних снарядів.

Виробником КАЗ «Заслін-Л» є ДП МФ «Артем» за ліцензійною угодою з розробником комплексу ДП БЦКТ «Мікротек».

Поделиться публикацией