ПОЛЬЩА ДОПОМОЖЕ УКРАЇНІ ЗАПУСТИТИ СЕРІЙНЕ ВИРОБНИЦТВО ВИБУХОВИХ РЕЧОВИН ТА ПОРОХІВ

ДК «Укроборонпром» домовився с польською компанією MESKO S.A., що входить до Польського оборонного холдингу, про трансфер технологій з Польщі, який дозволить Україні забезпечити на своїй території замкнутий цикл виробництва метальних й вибухових речовин та допоможе впритул наблизитися до серійного виробництва сучасних боєприпасів. Таку інформацію повідомляє  Defense Express 6 вересня ц.р., посилаючись на  заяву директора дивізіону високоточної зброї та боєприпасів вітчизняного концерну Андрія Артюшенко.

Він відзначив високий рівень кооперації, якого досягнуто підприємствами Укроборонпрому та компанією MESKO S.A. За його словами, польські партнери в рамках співпраці поставляють деякі комплектуючі для маршових двигунів ракет, які вироблені на підприємствах «Укроборонпрому».

 

«Особливу увагу приділили питанням науково-технічного співробітництва зі створення перспективних вибухових сумішей з метою освоєння виробництва на підприємствах Концерну бойових вибухових речовин посиленої могутності. Українська та польська сторони домовилися про спільну роботу зі створення нових рецептур порохів, із застосуванням більш сучасних технологій, які якісно відрізняються від радянських стандартів», – підкреслив Артюшенко.

На його думку, в найближчі місяці будуть підготовлені документи, які необхідні для старту цих робіт.

 

«Наша мета – вивести співробітництво України та Польщі на стратегічний рівень. Наші технології вже дозволили Польщі створити власні високоточні боєприпаси калібру 155 і 122 мм. Тепер ми розраховуємо на підтримку партнерів. Освоївши серійне виробництво метальних і вибухових речовин, Україна впритул наблизиться до серійного виробництва боєприпасів», – заявив Артюшенко.

 

 

Він переконаний, що кооперація з польськими партнерами дозволить Укроборонпрому знизити вартість кінцевого продукту.

 

«Наше завдання – забезпечити потреби української армії і стати більш конкурентними на міжнародному ринку», – наголосив Артюшенко.

Поделиться публикацией