НА ДОНБАСІ ЗАДІЯЛИ НОВІТНЮ СИСТЕМУ РЕБ

На Донбасі задіяли новітню систему радіоелектронної боротьби (РЕБ) для протидії російським безпілотним літальним апаратам (БПЛА).

Про це 2 грудня ц.р. повідомив Мілітарний, посилаючись на заяву командувача Операції Об’єднаних сил Олександра Павлюка в ексклюзивному інтерв’ю Донбас.Реалії.

Таким чином він розкрив деталі нещодавнього знешкодження російського безпілотника «Орлан-10».

Український підрозділ радіоелектронної боротьби подавив безпілотник противника, що унеможливило його подальше використання.

«Вони використовувалися дуже інтенсивно до вересня місяця. У вересні ми напрацювали систему РЕБ, де замкнули новітні засоби РЕБ, випущені Україною, новітні засоби зв’язку і протиповітряну оборону. Це замкнули в єдину систему автоматизовану і зараз дуже і дуже непросто «Орланам» перейти на нашу сторону і вести розвідку чи коригувати вогонь», – сказав Олександр Павлюк.

Командувач ООС відзначив постійну боротьбу між українською системою РЕБ та безпілотними літальними апаратами противника.

«Я знаю, дуже багато потужних фахівців приїхало на ту сторону і вивчають, як все-таки нас перемогти. Боротьба технологій. Але в останній період все-таки активність «Орланів» зменшується, тому що ми максимально протидіємо їм», – пояснив Павлюк.

Застосування російськими військами «Орланів» становлять загрозу українським військовим, хоча вони й не мають ударних функцій, але можуть скеровувати артилерію, залітаючи в тил підрозділів на передовій.

За останні декілька місяців бойовики російсько-терористичних військ здійснили близько 12 ударів по позиціях Збройних Сил України завдяки інформації, зібраній цими безпілотниками.

Поделиться публикацией