МІНОБОРОНИ ЗБІЛЬШИЛО КІЛЬКІСТЬ ОФІЦЕРІВ-ПРИЗОВНИКІВ УДВІЧІ

Міністерство оборони України 4 жовтня внесло зміни в наказ «Про призов громадян України на військову службу за призовом осіб офіцерського складу в 2018 році». Згідно з цим наказом, передбачено збільшення офіцерів запасу для призову в 2018 році з 500 до 1000 осіб. Призов офіцерів запасу стартує в листопаді 2018 року.

 

Повідомляється, що кількість призовників збільшена в зв’язку з необхідністю доукомплектування первинних офіцерських посад в небойових військових частинах (арсенали, бази, склади, навчальні центри, полігони) Збройних Сил України фахівцями дефіцитних спеціальностей, в тому числі фахівцями механізованих, інженерних підрозділів, зв’язку та автоматизованих систем управління, морально-психологічного та медичного забезпечення, а також обумовлене звільненням у грудні 2018 офіцерів запасу, призваних у червні 2017 року. При цьому в Міноборони не вказують кількість офіцерів, які будуть звільнені.

 

Нагадаємо, в Україні з 1 жовтня стартував осінній призов на строкову службу. Призов триватиме до 30 грудня, за цей час призовуть

17 960 тис. громадян. Раніше, призов в армію проходив протягом місяця, але цього року його продовжили до двох. Як роз’яснили в Генштабі ЗСУ, збільшення термінів призову пов’язано з комплектуванням підрозділів Нацгвардії і Державної прикордонної служби.

Поделиться публикацией