ЗАКУПІВЛЯ ЗАСОБІВ БОРОТЬБИ З БАК І ПТРК Є ПРІОРИТЕТАМИ НА 2018 РІК – МІНОБОРОНИ УКРАЇНИ

Пріоритетними видами озброєння в структурі державного оборонного замовлення на 2018 рік, яке формує Міністерство оборони України, стануть засоби боротьби з безпілотними літальними апаратами, протитанкове озброєння, броньовані машини піхоти, а також проведення модернізації літаків і вертольотів.

Про це під час слухань у Комітеті Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони повідомив заступник директора департаменту військової політики, стратегічного планування та міжнародного співробітництва Міноборони Владислав Шостак.

«По-перше, це забезпечення підрозділів, які виконують завдання в зоні АТО. Ми продовжуємо забезпечувати їх високоточним озброєнням, зокрема комплексами радіоелектронної боротьби, які дають змогу боротися з безпілотними літальними апаратами. Друге питання — це протитанкові засоби для того, щоб бути готовим дати відсіч збройній агресії», — сказав він, додавши, що Міноборони продовжує оснащувати Збройні сили броньованими машинами і БТРами. «Ми традиційно і поетапно проводимо модернізацію літаків і вертольотів. Це високотехнологічний процес, і його масштаби обмежені. Купити ми таку техніку не можемо, це дуже дорога техніка», — додав Шостак. За його словами, пріоритет надаватиметься українським виробникам озброєння.

Наприкінці жовтня прес-секретар Міноборони з питань АТО Андрій Лисенко повідомив, що нинішнього року за результатами державного випробування для потреб Збройних сил України було прийнято 17 зразків нового і модернізованого озброєння та військової техніки. Також повідомлялося, що однією з причин вибухів на складі боєприпасів біля села Калинівка на Вінниччині наприкінці вересня могло бути використання безпілотного літального апарату.

Поделиться публикацией
-->