G7 ВВЕДЕ ОБМЕЖЕННЯ ЗДАТНОСТІ РФ ФІНАНСУВАТИ ВІЙНУ

G7 запроваджує обмеження здатності Росії фінансувати свою незаконну війну. «Велика сімка» планує вжити заходів для скорочення доходів Росії від енергетики та її потенціалу у видобутку. У рамках цих кроків G7 запровадить обмеження на імпорт «непромислових алмазів, видобутих, оброблених або вироблених у Росії», а потім подальші поетапні обмеження на імпорт російських алмазів, оброблених у третіх країнах. Про це інформує Kyodo News.

Прем’єр-міністр Японії Фуміо Кісіда, який цього року головує у G7, заявив на саміті, що Токіо готовий надати близько 4,5 мільярдів доларів на підтримку України. Ці кошти будуть спрямовані на відновлення країни після російської агресії.

Нагадаємо, японський уряд розпочав нову програму підтримки іноземних громадян, які покинули зони конфлікту, але не відповідають критеріям Японії щодо статусу біженця. Також українські рятувальники отримали від Японського агентства міжнародного співробітництва JICA та компанії Shabondama Soap Co., Ltd.2 техніку для гуманітарного розмінування.

Також міністр закордонних справ Великобританії Девід Кемерон оголосив про новий зимовий пакет гуманітарної допомоги Україні у розмірі майже 37 млн фунтів.

Поделиться публикацией