‎У ЧЕРНІГОВІ ВИПРОБУВАЛИ ЗЕНІТНІ КЕРОВАНІ РАКЕТИ 9М83 ДО ЗРК С-300В1

На Державному випробувальному полігоні Збройних Сил України фахівцями Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки (ДНДІ ВС ОВТ) проведено контрольні льотні випробування зенітних керованих ракет 9М83 до зенітного ракетного комплексу С-300В1.

Про це 29 вересня повідомила пресслужба ДНДІ ВС ОВТ.

Одночасно випробувальною бригадою Інституту із залученням радарної системи MFTR-2100/40 здійснено зовнішньотраєкторні вимірювання польоту дослідних зразків у межах проведення попередніх випробувань блоків самоліквідації до зенітних керованих ракет 5В55К, 5В55Р зенітного ракетного комплексу С-300ПС (ПТ) та у рамках приймально-здавальних випробувань вимірювання польоту ракет для «Вільхи».

До речі, радарна система MFTR210040 фіксує з високою точністю траєкторні параметри ракетних і артилерійських боєприпасів усіх калібрів, а також літаків і БПЛА із записом усіх траєкторних параметрів об’єкту та можливістю відтворення їх у будь-якій конкретній точці польоту. Максимальна дальність супроводження об’єктів (залежно від метеоумов та ЕПР об’єкту) до 250 км.

Поделиться публикацией