У СТРУКТУРІ МІНСТРАТЕГПРОМУ СТВОРЕНО ПІДРОЗДІЛ, ЯКИЙ ЗАЙМАТИМЕТЬСЯ ПИТАННЯМИ ВИРОБНИЦТВА БОЄПРИПАСІВ

10 лютого на пресбрифінгу в Укрінформі, присвяченому обговоренню прийнятого в першому читанні законопроєкту №3822 «Про особливості реформування підприємств оборонно-промислового комплексу державної форми власності», заявив перший заступник Міністра з питань стратегічних галузей промисловості України Валерій Іващенко.

Про це йдеться на офіційному сайті Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості України.

«У нашому Міністерстві створено окремий підрозділ у структурі одного з департаментів із завданням супроводження ДОЗ у боєприпасній галузі. Завдання дуже амбітне:  «Укроборонпром» у процесі трансформації має відтворити технологічний цикл виробництва боєприпасів в Україні», – сказав він.

За словами Валерія Іващенка, в Україні є сучасне підприємство з виробництва капсулів, капсульних втулок та підривачів – тобто початок і кінець боєприпаса, а ось те, що «всередині» між ними: гільзу, пороховий заряд, корпус снаряда – виробляти нікому.Перший заступник Міністра з питань стратегічних галузей промисловості України наголосив, що створення інтегрованої структури з виробництва боєприпасів – це завдання номер один.

«Танки, літаки чи гармати без боєприпасів – це лише техніка для військових парадів або музейні експонати», – підсумував Валерій Іващенко.

Нагадаємо, раніше Віце-прем’єр-міністр – Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський повідомив, що Мінстратегпром у 2021 році продовжить роботу над реалізацією програм розвитку боєприпасної галузі і відповідна державна цільова оборонна програма буде представлена Кабінетові Міністрів.

 

 

 

 

 

Поделиться публикацией