РОЗПОЧАЛИСЯ МАСШТАБНІ ВИПРОБУВАННЯ ВІДНОВЛЕНИХ КОМПЛЕКСІВ ЗРК

На Державному випробувальному полігоні «Ягорлик» у Херсонській області розпочалися бойові стрільби та контрольні льотні випробування зенітних керованих ракет середньої та малої дальності.

Таку інформацію 1 листопада ц.р. повідомили у прес-службі командування Повітряних Сил ЗСУ.

Повідомляється, що загальне керівництво випробуваннями здійснює командувач Повітряних Сил ЗС України генерал-полковник Сергій Дроздов.

 

До проведення заходу залучаються екіпажі військової авіації, підрозділи зенітних ракетних, радіотехнічних військ, військ зв’язку та безпілотна авіація Повітряних Сил ЗСУ, а також підрозділи протиповітряної оборони Сухопутних військ ЗСУ.

З метою набуття бойового досвіду застосування зенітних ракетних систем, перевірки якості відновлених боєприпасів, у рамках проведення випробувань, бойові обслуги підрозділів відпрацьовують практичні завдання з бойовими (та імітованими) пусками зенітних керованих ракет по повітряним цілям — безпілотним літальним апаратам.

Бойові стрільби проходять виключно у повітряному просторі України, над відкритим морем, з суворим дотриманням усіх норм міжнародного права.
У рамках підготовки до бойових стрільб уточнено розміри небезпечної зони виконання пусків в північно-західній частині акваторії чорного моря, що повністю виключає будь які загрози, прораховані ризики та вжиті всі заходи безпеки для забезпечення проведення практичної фази випробувань, уточнена зона обмеження використання повітряного простору на тимчасовій основі (UKD-200 A, B, C).

Окрім того, визначені час та висоти заборони використання повітряного простору. Поінформовано МЗС України та надані відповідні заявки та авіаційні сповіщення до Украероцентру.

Будь-які спроби втручання та звинувачення української сторони у створенні загроз для населення та об’єктів інфраструктури в зоні виконання практичних пусків зенітних керованих ракет може здійснюватися виключно з метою провокації.

Поделиться публикацией