РОЗВІДКА США: РОСІЯ НАМАГАЛАСЯ ОБДУРИТИ СВІТ ФІКТИВНОЮ РАКЕТОЮ

ЦРУ і Нацагентство геопросторової розвідки США повідомили про те, що міністерства оборони і закордонних справ Росії на спільному з владою Сполучених Штатів брифінгу в кінці січня не представили супутнє обладнання до 9М729 і саму крилату ракету, яка порушує Договір про ліквідацію ракет середньої і малої дальності (ДРСМД), повідомляє американське видання The Daily Beast з посиланням на джерела.

В розвідці США розповіли виданню, що Росія майже нічого не показала, що мало якесь відношення до ракети, в якій США найбільше зацікавлені.

Згідно з двох джерел в уряді США, які знають американську оцінку цієї російської прес-конференції, ракета, яка порушує ДРСМД, більше, ніж контейнер, який публічно показало Міноборони РФ, і використовує окрему ракету-носій.

Раніше в цьому місяці ці два американські спецслужби визначили, що контейнери з крилатими ракетами і ракета-носій, що Міністерство оборони Росії публічно показало на брифінгу, не були пов’язані з ракетою.

1 лютого держсекретар США Майк Помпео анонсував вихід Сполучених Штатів з ДРСМД.США завершать вихід з Договору протягом шести місяців, якщо Росія не повернеться до виконання ДРСМД. Наступного дня президент РФ Володимир Путін заявив, що Росія призупиняє участь у ДРСМД.

Раніше заступник державного секретаря США з контролю над озброєннями і міжнародної безпеки Андреа Томпсон заявила про те, що Сполучені Штати вимагають від Росії знищити ракету 9М729, наявністю якої Москва порушує ДРСМД — в цьому випадку угода може бути врятовано.

Поделиться публикацией