ПРИДНІСТРОВ’Я ГОТУЄ АЕРОДРОМ ДЛЯ ПРИЙОМУ ЛІТАКІВ — ГЕНШТАБ

Російська Федерація продовжує ведення повномасштабної збройної агресії проти нашої держави. Основні зусилля ворог зосереджує на підготовці до наступальної операції, метою якої є встановлення повного контролю над територією Донецької і Луганської областей, йдеться у повідомленні.

Продовжує зберігатися загроза застосування противником ракетного озброєння морського, повітряного та наземного базування. Окупанти завдають вогневого ураження по об’єктах оборонного комплексу, логістичної інфраструктури та по житлових кварталах міст.

Одночасно ворог намагається покращити тактичне положення на Південнобузькому напрямку. Не виключається використання території самопроголошеної придністровсько-молдавської республіки для підтримки наступальної операції на зазначеному напрямку. На аеродромі Тирасполь здійснюється підготовка для прийому літаків.

Ворог не полишає спроб залучення до бойових дій проти України найманців з інших країн, щоб поповнити свої втрати в живій силі. Водночас використання найманців суттєвого впливу на перебіг бойових дій не матиме, з огляду на їхню малу чисельність.

Поделиться публикацией