ОЛЕГ УРУСЬКИЙ ПОВІДОМИВ ПОДРОБИЦІ СТВОРЕННЯ АГЕНЦІЇ ОБОРОННИХ ТЕХНОЛОГІЙ

Віцепрем’єр-міністр – міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський повідомив подробиці створення агенції оборонних технологій.

Про це 30 серпня ц.р. повідомили в прес-службі Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості України

В матеріалі йдеться, що рішення про створення Агенції оборонних технологій уже розіслано Мінстратегпромом на погодження в центральні органи влади й після проходження всіх необхідних процедур буде представлене на розгляд Уряду.

Повідомляється що, про це в інтерв’ю Інтернет-виданню «Апостроф» повідомив Віце-прем’єр-міністр України – Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський.

За його словами, підґрунтям для створення Агенції оборонних технологій стане Концепція Державної цільової оборонної програми з реалізації в інтересах сектору безпеки і оборони України проєктів з виконання наукових досліджень і розробок нових технологій.

Раніше, у Міністерстві з питань стратегічних галузей промисловості України опрацьовано заходи із започаткування державної установи «Агенція оборонних технологій» на кшталт американської DARPA (Defense Advanced Research Projects Agency)

Серед завдань, покладених на Агенцію оборонних технологій, – сприяння створенню передових та проривних технологій в інтересах оборонно-промислового комплексу, кардинальне покращення технологічних спроможностей на підприємствах та в установах національної оборонної промисловості.

Фінансування діяльності Агенції здійснюватиметься за рахунок коштів Державного бюджету України, передбачених для Мінстратегпрому, а також інших джерел, не заборонених чинним законодавством.

Поделиться публикацией