ЛЬВІВСЬКИЙ БРОНЕТАНКОВИЙ ЗАВОД ПЕРЕДАВ ЗСУ ЧОТИРИ ІННОВАЦІЙНИХ ТАНКИ

Львівський бронетанковий завод, що входить до складу ДК «Укроборонпром» передало Збройним силам України чергову партію з чотирьох одиниць гусеничних броньованих пожежних машин ГПМ-54.

Про це 9 квітня ц.р. повідомили в прес-центрі державного концерну «Укроборонпром».

Повідомляється, що працівники заводу в досить стислий термін змогли пристосуватися до виробничого процесу відповідно до карантинних обмежень та продовжити виготовлення та ремонт бронетехніки в рамках державних замовлень.

На завершальній стадії капітального ремонту та модернізації на Львівському бронетанковому заводі  знаходяться ще три пожежних танки. Згідно з виробничим планом, завод планує завершити їх ремонт до кінця поточного місяця, випереджаючи графік.

«Завод завантажений контрактами в рамках державного оборонного замовлення до серпня 2020 року. В основному, це ремонт та модернізація танків Т-64 для потреб наших військових. Однак, ми сподіваємось до того часу отримати від Міноборони України нове державне оборонне замовлення на 2020 рік, щоб мати можливість працювати і надалі безперебійно забезпечувати військових якісно відремонтованою бронетехнікою,» — зазначив керівник ЛБТЗ.

На сучасні танки ГПМ-54 встановлено нове гідравлічне обладнання європейських виробників для забезпечення управління лафетним стволом, бульдозерним обладнанням і механізмом підйому кузова машини, встановлено нове бульдозерне обладнання марки з грейдерним положенням, допрацьовано можливість включення пожежного насоса лафетного ствола для проведення гасіння пожежі без зупинки основного двигуна на місці та в русі.

Наразі даний пожежний танк є єдиним видом броньованої пожежної гусеничної техніки, який є на озброєнні в Збройних Силах України, та є необхідним на складах зброї та боєприпасів для гасіння пожеж різних класів складності де доступ іншої пожежної техніки є неможливим.

Поделиться публикацией