ЗАСТУПНИК МІНІСТРА ЕКОНОМРОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ ПОЯСНИВ, ЧОМУ 1,4 МЛРД ГРН НА ПІДГОТОВКУ БОЄПРИПАСНОГО ВИРОБНИЦТВА РОЗПИСАНІ НА МІНОБОРОНИ

Міністерство економічного розвитку і торгівлі опікується питаннями оснащення виробничих потужностей вже працюючих підприємств, тому не дивно, що створення нових виробництв покладається на основного споживача кінцевої продукції, такого ж державного замовника – Міністерство оборони. Так в інтерв’ю інформагентству «Оборонно-промисловий кур’єр» заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Юрій Бровченко прокоментував той факт, що 1,4 мільярди гривень в межах підготовки боєприпасного виробництва розписані на Міністерство оборони, а не на Мінекономрозвитку і торгівлі. За його словами, реалізувати визначені в Указі Президента напрями – закупівлю та виробництво – Міністерство оборони буде шляхом будівництва збирального боєприпасного заводу.

Ю.Бровченко вважає, що «в першу чергу це будуть боєприпаси середніх калібрів». «Крім того, я впевнений, що у цьому році буде певний перехідний залишок коштів, які будуть запущені у виробництво. Ми зараз опрацьовуємо з одним з підприємств «Укроборонпрому» виробництво снарядів для усієї лінії від 100 мм до 155 мм. Лінія, тільки одна, виготовляється 18 місяців», — пояснив профільний заступник міністра Мінекономрозвитку і торгівлі.

Поделиться публикацией
-->