В ІЗРАЇЛІ ПОКАЗАЛИ БЕЗПІЛОТНИК, ЯКИЙ МОЖЕ РОЗГАНЯТИСЯ ДО 370 КМ/ГОД

Ізраїльська компанія Israel Aerospace Industries представила свої дрони-камікадзе Rotem. Ці безпілотники здатні розганятися до 370 км/год та атакують цілі з точністю до метра.

Про це 18 липня ц.р. повідомив Главком, посилаючись на BuildingTech.

Дрон-камікадзе Rotem зовні нагадує звичайний цивільний квадрокоптер збільшених розмірів. Він є тактичним баражувальним боєприпасом із системою вертикального зльоту та посадки.

Безпілотник має дальність дії 10 км, вага 6 кг і може залишатися у повітрі до 30 хвилин із боєголовкою. Він також може «зависати» у повітрі, що дає можливість військовим стежити за місцевістю через денну чи нічну камеру.

Rotem можна використовувати в будь-яких погодних умовах та у будь-який час доби. Особливо ефективний цей БПЛА у міських умовах, оскільки дає змогу спостерігати та знищувати цілі, заховані за будинками.

Безпілотник можуть застосовувати як окремі піхотинці, так і невеликі армійські підрозділи просто на полі бою. Якщо оператору не вдалося знайти потрібну ціль, то дрон можна повернути, замінити акумулятор і відправити на іншу місію.

 

Поделиться публикацией