ВРУ МОЖЕ ПЕРЕДБАЧИТИ ДОДАТКОВІ ВИДАТКИ НА ПЕРЕОЗБРОЄННЯ – Р. СТЕФАНЧУК

Спікер українського парламенту, Руслан Стефанчук заявив, що Верховна Рада може передбачити додаткові видатки на переозброєння українського війська.

Про це 13 грудня ц.р. повідомив «Інтерфакс-Україна».

Голова Верховної Ради (ВР) України наголосив, що питання обороноздатності держави – це пріоритет і базова потреба України, тому “треба просто сісти й порахувати, скільки треба – і тоді Верховна Рада може проголосувати зміни до держбюджету, якщо відповідні пропозиції будуть збалансовані, зрозумілі, і для цього є підстави”, – пише «Інтерфакс-Україна».

“Якщо міністр Резніков (міністр оборони України Олексій Резніков) бачить, що є реальна додаткова потреба на переозброєння, щоб воно відповідало затвердженій стратегії про оборону України, то дуже важливо сформувати ці бюджетні пропозиції, враховуючи, що ми ухвалили законопроект №5600, і додаткові надходження до бюджету будуть. До того ж, враховуючи те, що ми можемо отримати від наших потенційних партнерів, зокрема, Британія мільярд фунтів виділить (на реалізацію торговельних та інвестиційних проектів в Україні), і Сполучені Штати передбачили у своєму бюджеті програму підтримки”, – пояснив голова ВР.

 

Спікер зазначив, що під час підготовки держбюджету-2022 ніхто з міністрів не звертався з тим, що “на їхній напрям закладено мало коштів”.

“Думаю, якби ці питання міністерства або відповідні профільні комітети Верховної Ради починали порушувати до ухвалення бюджету, це можна було б якось вирішити”, – сказав він.

Поделиться публикацией