ВЗИМКУ РФ ПЛАНУЄ ЗБІЛЬШИТИ КІЛЬКІСТЬ ВІЙСЬКОВОГО КОНТИНГЕНТУ НА КОРДОНІ З УКРАЇНОЮ – МІНОБОРОНИ

Росія постійно стоїть на досить агресивній позиції і не відмовиться від такої політики щодо України. Вже взимку, за даними розвідки, РФ планує збільшити кількість військового контингенту на кордоні з Україною, заявила заступник міністра оборони України Ганна Маляр в ефірі каналу «Україна 24».

 

“Біля кордону та на тимчасово окупованій території постійно присутні близько 90 тис військового контингенту. Нам слід очікувати у грудні та січні більше новин, ніж зараз. Розвідка каже, що саме у цей період планується збільшення контингенту», – розповіла речниця Міноборони.

 

Ганна Маляр зазначила, що «бити в сполох» зараз зайве. Але, за її словами, Росія не відмовиться від своєї агресивної політики щодо України і вже у грудні-січні, за даними розвідки, РФ планує збільшити кількість військового контингенту на кордоні з Україною.

 

“Ситуація контролюється і на сьогодні це не та ситуація, коли треба бити на сполох. Але будь-якої миті ризик існує, ми живемо у стані війни. Розвідка відстежує рух цих сил. Протягом другого півріччя 2021 р. поблизу кордону з Україною збройні сили РФ проводили цілу серію широкомасштабних командно-штабних навчань. І цей рух пов’язаний з тим, що деякий час озброєння техніки зберігалося у певному місці. Тому українцям не слід хвилюватись – ситуація під контролем”, – сказала Маляр.

Поделиться публикацией