34 ТИСЯЧІ ОСІБ ПІДПИСАЛИ В ЦЬОМУ РОЦІ КОНТРАКТ ІЗ ЗСУ – МІНІСТР ОБОРОНИ

Покращено стан укомплектованості Збройних Сил військовослужбовцями за контрактом.
Це одне із ТОП-10 досягнень реформування ЗСУ у 2017 році, які визначив Міністр оборони України Степан Полторак. Про такі підсумки він повідомив на своєї сторінці у Фейсбук. Так контракт із армією в цьому році підписали 34 тисячі осіб, серед яких понад дві тисячі офіцерів запасу.

Серед позитиву року, що минає, очільник МОУ відзначає значне підвищення рівня мотивації до військової служби. Насамперед – грошової. Так, за даними інфографіки, яка супроводжує ТОП-10 досягнень, збільшено надбавку за участь в АТО на першій лінії з 7500 грн. до 10000 грн., на другій лінії – з 3500 грн. до 4500 грн.

Також зазначається, що урядом затверджено нові підходи до нарахування грошового забезпечення військовослужбовців з 1 січня 2018 року.

Серед досягнень-2017, визначених Степаном Полтараком, значиться й розширення мережі військових навчальних закладів. Зокрема, йдеться про створення Військового інституту танкових військ. Акцентується увага на тому, що викладачі профільних вишів – офіцери, які мають бойовий досвід.

ІА «ОПК»

Поделиться публикацией