13 «ОПЛОТІВ» У РАМКАХ ТАЇЛАНДСЬКОГО КОНТРАКТУ ГОТУЮТЬ ДЛЯ ВІДПРАВКИ ЗАМОВНИКУ

Найближчим часом Україна відправить до Таїланду останню партію з 13 танків «Оплот», що були замовлені ще у 2011 році. Про це розповів перший заступник Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олег Гладківський, який перебуває у складі української делегації на виставці «Defense and Security 2017» у Бангкоку, передає Національний промисловий портал.

За словами Олега Гладківського, 13 машин у рамках таїландського контракту, що передбачає постачання 49 танків «Оплот», вже виготовлені українським підприємством «Завод ім.Малишева», та готуються до випрбувань і підтвердження своїх характеристик.

Під час візиту українська сторона провела переговори з віце-прем’єром, міністром оборони Таїланду і головнокомандувачем Королівської тайської армії. Крім того, під час зустрічей з керівниками оборонних відомств Таїланду обговорювалося питання про можливість створення сервісного центру для бронетанкової техніки, трансферу технологій та розширення напрямків співпраці в оборонній сфері.

З історії питання:

В останні роки Таїланд виступає одним з найбільших імпортерів української бронетехніки в Південно-Східній Азії: тайською стороною закуплено понад 250 од. української бронетехніки, зокрема, БТР-3Е1 і ОБТ «Оплот». У 2010-2015 роках Україна поставила Таїланду 233 БТР-3E1 в рамках укладених у 2006 і в 2011 роках контрактів загальним обсягом близько $ 270 млн. У 2011 році Україна і Таїланд уклали контракт обсягом понад $ 200 млн на поставку в Таїланд 49 українських танків БМ «Оплот» нового покоління.

ІА «ОПК»

Поделиться публикацией
-->