ІНДІЯ ПОСИЛЮЄ БОЄЗДАТНІСТЬ ВИНИЩУВАЧАМИ НА ТЛІ НАПРУГИ З КИТАЄМ – BBC

ВПС отримають нові французькі військові винищувачі.

Індія сподівається модернізувати свої військово-повітряні сили за допомогою  французьких багатоцільових винищувачів, повідомила 30 липня BBC.

Але експерти вважають, що ці літаки не будуть одразу використані у разі конфлікту на кордоні з Китаєм.

Індійський повітряний маршал Пранаб Кумар Барбора вважає, що купівля французьких винищувачів значно підвищить потужність військово-повітряних сил Індії.

«Але для того, щоб забезпечити повне функціонування цих літаків нам знадобиться час. Зазвичай на це потрібно приблизно два роки. Також ми маємо навчити технічних працівників працювати з новими винищувачами», — додає повітряний маршал.

Очікується, що решта літаків «Рафаль» буде отримана наступного року. Військові винищувачі, виготовлені французькою компанією «Dassault Aviation», вилетіли з Франції в понеділок і приземлялися в ОАЕ для зупинки на ніч. Подорож продемонструвала витривалість винищувачів.

Отримання військових літаків є частиною угоди 2016 року, укладеної між Індією та Францією щодо купівлі 36-ти літаків.

Поки незрозуміло, де Індія буде закуповувати необхідні їй військові літаки в довгостроковій перспективі. Ще у 2018 році військово-повітряні сили країни оголосили про те, що будуть шукати можливості купівлі близько 110-ти винищувачів.

Поделиться публикацией