ЯКЩО УРЯД ФРН ПОГОДИТЬ ПОСТАЧАННЯ LEOPARD 2, ТО УКРАЇНА ЗМОЖЕ ОТРИМАТИ ЇХ НЕ РАНІШЕ 2024 РОКУ

Кілька днів тому у виробника німецьких танків Leopard 2 заявили, що якщо уряд ФРН все ж погодить їх постачання Україні, то наша держава зможе отримати їх не раніше 2024 року.

Про це 18 січня ц.р. повідомив портал DT,UA, посилаючись на Frankfurte Allgemeine Zeitung.

Інформується, що Frankfurte Allgemeine Zeitung, посилаючись на своє джерело в оборонній сфері, зазначає, що за умови, що німецька влада зробить замовлення негайно, від 10 до 15 танків ЗСУ зможуть отримати вже в жовтні/листопаді цього року.

Джерело видання пояснює, що якщо уряд ФРН «зробить все можливе», то вже починаючи з третього кварталу 2023-го Україна може отримувати по танку в тиждень.

Також FAZ пише, що Німеччина зараз розглядає можливість постачання Україні 29 Leopard 2, які повинні отримати Чехія та Словаччина. Та спершу на такий перерозподіл мають погодитися у Празі та Братиславі. Якщо це все ж станеться, то замість цьогорічної поставки ці країни отримуватимуть до трьох танків на місяць з початку 2024 року.

Джерела видання також зазначають, що кінця поточного року збройні компанії ФРН Rheinmetall і Krauss-Maffei Wegmann можуть поставити Україні додаткові бойові машини піхоти Marder, бронетранспортери Fuchs і більш старі бойові танки Leopard 1. Також у них наразі є 88 списаних «Леопардів» типу 1A5, з яких 80 підлягають ремонту. Перші 20 можуть підготувати вже через 8 місяців з моменту замовлення.

Німецький уряд вже пообіцяв Україні 40 МБП Marder. Половину ми можемо отримати вже до квітня. Друга частина має надійти  зі складів Бундесверу.

ЗМІ зазначає, що Україна може отримати від Німеччини також 40 бронетранспортерів Fuchs.

 

Поделиться публикацией