“ХКБМ ІМ. МОРОЗОВА” ПЕРЕДАЛО ВІЙСЬКУ ПЕРШІ СІМ БТР-4 З НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ БРОНЕСТАЛІ

Харківське конструкторське бюро ім. Морозова”, що входить до складу “Укроборонпрому”, передало українському війську перші сім БТР-4, виготовлених з нової вітчизняної броні. Спецсталь пройшла контроль і приймання на всіх етапах виробництва. Про це повідомили 29 жовтня ц.р. на офіційному сайті держконцерну.

За своїми характеристиками ця спецсталь відповідає найвищим світовим стандартам. Корпуси для БТР-4 виготовлені на Лозівському ковальсько-механічному заводі. На сьогодні, у виробництві знаходяться близько 40 таких корпусів, повідомляє прес-служба ЛКМЗ.

Для виконання завдань, що стоять перед підприємствами “Укроборонпрому” і ЛКМЗ, в 2018 році налагоджено виробничу кооперацію з виготовлення бронекомплектів і подальшого їх зварювання на “Заводі ім. Малишева”, а також на ХКБМ та “Київському бронетанковому заводі”. Фахівці цих підприємств наразі працюють на ЛКМЗ, набуваючи досвіду для розгортання виробництва корпусів на своїх заводах.

Крім того, для залучення молодих фахівців за заявкою ЛКМЗ в Лозівському професійному ліцеї набрано групу учнів з дуальної формою навчання з проведенням практичних занять на ЛКМЗ. Окрім того, ЛКМЗ спільно з ХКБМ і науково-дослідним інститутом конструкційних матеріалів “Прометей” налагодили технологію виготовлення корпусів з спецсталі марки “71”. Це дає впевненість, що завдання, які стоять перед підприємствами з випуску бронетехніки в 2019 році – будуть виконані.

 

Поделиться публикацией