У «СПРАВІ БРОНЕЖИЛЕТІВ» НЕМАЄ ЖОДНОГО ПІДОЗРЮВАНОГО ПОСАДОВЦЯ МОУ — ДИРЕКТОР ДБР

Жодному посадовцю Міністерства оборони України не оголошували підозру у справі про купівлю військової форми та бронежилетів за завищеними цінами, повідомив на брифінгу 17 липня директор Державного бюро розслідувань Роман Труба.

«Я на цей час не підозрюю жодного посадовця Міністерства оборони в правовому розумінні цього слова. Ми лише припускаємо, що до вчинення цього злочину можуть бути причетні службові особи (МОУ – ред.), і не більше», — процитував Трубу «Укрінформ».

За його словами, зараз тривають експертизи щодо технічного і якісного складу бронежилетів і щодо встановлення суми збитків, і до їхнього завершення «ми апріорі не можемо оголосити будь-кому підозру».

«Є люди, які фігурують в оперативно-технічних заходах, є люди, які будуть допитані по цьому кримінальному провадженню. Лише після цього нами буде проведено оголошення підозр», — уточнив директор ДБР.

Наприкінці червня співробітники Держбюро розслідувань  провели обшук у колишнього позаштатного радника п’ятого президента Петра Порошенка, кандидата в депутати від партії «Європейська солідарність» Юрія Бірюкова.

У нього вдома вилучили старий флеш-накопичувач і дві чернетки з довідками Міноборони. Він зазначив, що справа, у якій проводився обшук, пов’язана з поставками речового майна Міноборони.

Згодом у ДБР повідомили, що обшуків проводилися за місцями проживання чиновників Міністерства оборони, працівників комерційних структур і в офісах у межах розслідування справи про закупівлю майна для ЗСУ за завищеними цінами, що завдало МОУ близько 100 мільйонів гривень збитків. Під час обшуків вилучили 11 тисяч бронежилетів, які «прострілюються».

Поделиться публикацией