У ЗБРОЙНИХ СИЛАХ УКРАЇНИ З’ЯВИТЬСЯ НОВА БОЙОВА НАГОРОДА

Найближчим часом для Збройних сил України буде заснована нова нагорода – медаль «За жертву крові у боях за свободу України» для нагородження поранених в боях українських військових, повідомило Головне управління розвитку і супроводу матеріального забезпечення ЗСУ 12 квітня у своєму Facebook.

«Нарешті подолано багато бюрократичних перепон і починає рух нова система відомчих нагород Міністерства оборони України! Першою відзнакою, яка починає свій шлях до затвердження Міністром оборони і перерізає стрічку старту реформування системи нагород, медаль «За поранення»!» – йдеться у повідомленні.

Кількість і ступінь тяжкості отриманих нагородженим воїном поранень будуть визначатися гілочками, які кріпляться на стрічці медалі або планці – біла гілочка, срібна або золота – останньою будуть відзначатися тяжкі поранення.

На медальній стрічці зможуть знаходитися одночасно максимум три гілочки різних кольорів, а на планці для повсякденної форми одягу – тільки одна за найважче поранення.

Війна на сході України між українськими військами і підтримуваними Росією терористами йде з 2014 року. У ній загинули і отримали поранення тисячі українських військовослужбовців. Незважаючи на неодноразове оголошення режимів припинення вогню, майже щодня ЗСУ несуть втрати від обстрілів проросійських терористів.

Поделиться публикацией