У БАЛТІЙСЬКОМУ МОРІ ПОЧАЛИСЯ ВІЙСЬКОВО-МОРСЬКІ НАВЧАННЯ НАТО

У Балтійському морі у вівторок почалися військово-морські навчання НАТО Northern Coasts («Північні береги»). Участь у навчаннях беруть 40 бойових кораблів з 18 країн і три тисячі військовослужбовців.

Про це 4 вересня ц.р. повідомив портал DT,UA.

За даними Північноатлантичного альянсу, навчання проходитимуть в районі Датських проток, а також на південно-заході Балтики — між німецьким портом Кіль і датським островом Борнхольм і триватимуть до 19 вересня.

За словами офіційного представника НАТО Оани Лунгеску, НАТО відповідає на агресивні дії Росії, збільшуючи повітряне і морське патрулювання в регіоні, а також розмістило понад 4,5 тис. військовослужбовців в Естонії, Латвії, Литві та Польщі.

Навчання Northern Coasts регулярно проводяться в Балтійському морі з 2007 року. У навчаннях беруть участь військовослужбовці з Бельгії, Великобританії, Німеччини, Данії, Італії, Канади, Латвії, Литви, Нідерландів, Норвегії, Польщі, США, Фінляндії, Франції, Хорватії, Швейцарії, Швеції та Естонії.

У них, в тому числі, будуть задіяні кораблі Першої постійної протимінної групи НАТО, а також патрульний протичовновий літак, підводний човен і кілька вертольотів.

Поделиться публикацией