УКРАЇНА ПОСИЛЮЄ ОХОРОНУ КОРДОНУ З РОСІЄЮ ПІДРОЗДІЛАМИ ЗСУ

Бойові частини та підрозділі Збройних сил України будуть передислоковані на найнебезпечніші напрямки україно-російського кордону. Про це повідомляє Укрінформ 6 грудня ц.р., посилаючись на заяву Президента України Петра Порошенка під час виступу на військовому аеродромі на Житомирщині.

“Важливим елементом адекватної відповіді на дії агресора є нарощування угрупувань військ відповідно до затвердженого мною Стратегічного замислу застосування сил оборони держави. У рамках цього процесу бойові частини та підрозділи Збройних сил України будуть передислоковані на найбільш небезпечні напрямки по всій лінії нашого кордону з Російською Федерацією, країною-агресором”, — зазначив Порошенко.

 

Президент підкреслив, що такі заході здійснюються для того, щоб посилити оборонні можливості держави та бути готовими зупинити агресора, не втрачаючи жодної секунди.

 

“Реальний противник повинен чітко усвідомлювати — ціна його агресивних дій буде дуже й дуже високою”, — підкреслив Глава держави.

Водночас Порошенко запевнив, що перший тиждень запровадження в кількох областях воєнного стану довів “своєчасність і правильність” цього рішення. За його словами, правовий режим воєнного стану дає можливість ще більше нарощувати бойову спроможність підрозділів ЗСУ, укріплювати оборону, перевіряти резерви й здійснювати передислокацію військ.

 

Зокрема, він відзначив, що до деяких військкоматів прийшло у два, а іноді у три рази більше резервістів, ніж було потрібно.

 

“Українська армія довела, що вона є і буде надійним фундаментом незалежності України, що вона готова адекватно, швидко та ефективно відповісти на будь-який виклик, відвести будь-яку загрозу”, — наголосив Президент.

 

Як повідомлялося, прикордонні кораблі Російської Федерації вчинили агресивні дії проти українських кораблів, що здійснювали плановий перехід з порту Одеса до порту Маріуполь. Вони обстріляли і захопили три українські кораблі у Керченській протоці та 24 моряків.

 

Верховна Рада України 26 листопада ухвалила закон, яким затвердила указ Президента України про введення воєнного стану на 30 днів в 10 областях у зв’язку з агресією Росії.

 

Поделиться публикацией