ТРАМП У ПРОЄКТІ БЮДЖЕТУ НА 2021 ФІНАНСОВИЙ РІК ПРОПОНУВАТИМЕ ВИДІЛИТИ ЩОНАЙМЕНШЕ $250 МЛН НА ДОПОМОГУ УКРАЇНІ

Президент США Дональд Трамп у проєкті бюджету на 2021 фінансовий рік пропонуватиме виділити щонайменше $250 млн на допомогу Україні у сфері безпеки й оборони, в тому числі, на придбання протитанкових ракет «Джавелін».

Про це 5 грудня повідомив  Укрінформ, посилаючись на заяву заступника міністра оборони США Джона Руда у середу в Пентагоні.

«Якщо Конгрес затвердить (проєкт бюджету – ред.) та виділить асигнування, ми продовжимо це. Ми передбачаємо подальше надання летальної допомоги Україні», — зазначив чиновник.

Як пише видання, така заява була незвичною для грудня, оскільки подібні оголошення робляться перед офіційним поданням проєкту бюджету Білим домом, як правило, в лютому-березні.

Заступник міністра оборони зазначив, що $250 млн, які виділялися по лінії Пентагону для України цього року, були надані майже в повному обсязі — за виключенням $8,5 млн, які будуть виділені пізніше. За його словами, Конгрес продовжив дію цих асигнувань у 2020 фінансовому році, і така ж сума ($250 млн) буде визначена в проєкті бюджету на 2021 фінансовий рік.

Поделиться публикацией