СПІВПРАЦЯ СИЛ ТРО ТА МІНВЕТЕРАНІВ СПРИЯТИМЕ ЗМІЦНЕННЮ СТІЙКОСТІ ГРОМАД

Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна під час робочої зустрічі із командувачем Сил територіальної оборони (ТрО) Збройних Сил України Юрієм Галушкіним та начальником управління підготовки штабу ТрО Командування Сухопутних військ ЗСУ Сергієм Собко обговорили напрями співпраці та комунікацію, інформує

Про це 24 січня ц.р. повідомив портал Арміяinform, посилаючись на Урядовий портал.

«Взаємодія Мінветеранів та Сил територіальної оборони буде сприяти зміцненню стійкості наших громад, – наголосила Юлія Лапутіна. – Ми розглядаємо ветеранську політику як елемент національної безпеки, адже зараз в Україні налічується понад 400 тисяч учасників АТО/ООС, які є резервом територіальної оборони, запорукою міцності громад та які першими стануть на захист країни у разі посилення російської агресії».

Юрій Галушкін розповів, що наразі Сили територіальної оборони ЗСУ перебувають на етапі активного формування та зацікавлені у тісній взаємодії з ветеранами.

«Для нас важливо, щоб активні ветерани, учасники бойових дій залучалися до Сил тероборони як інструктори, здійснювали методичну підготовку резервістів, а також усього населення, яке виявить бажання долучитися до ТрО», – сказав Юрій Галушкін.

Поделиться публикацией