СКОРОЧЕНО 40% АДМІНІСТРАТИВНОГО ПЕРСОНАЛУ ДК «УКРОБОРОНПРОМ»

У ДК «Укроборонпром» завершено оптимізацію внутрішньої структури та кадрового складу концерну. Чисельність персоналу концерну скорочено на 40%, зі збереженням необхідної функціональності. Про це повідомляється на офіційному сайті держконцерну 3 липня ц.р. Зокрема, скорочено три посади заступника генерального директора.

Оптимізація відбулась за планом реформування ДК «Укроборонпром» і була затверджена Наглядовою радою.

У відповідності до встановленого законодавством та колективним договором порядку звільнення працівників, була створена конкурсна комісія, яка відібрала кращих фахівців у сфері оборонної промисловості. Таким чином, наразі в ДК «Укроборонпром» працює лише біля 180 фахівців, а заощаджені в процесі оптимізації адміністративної ланки концерну кошти спрямовуються на активізацію дослідно-конструкторських робіт, розвиток інноваційних проектів, виробничих потужностей та забезпечення соціальних гарантій працівників підприємств, що входять до складу концерну.

Скорочення персоналу концерну проводилось одночасно зі створенням нової структури управління підприємствами, що входять до складу ДК «Укроборонпром». Вона побудована за кластерним принципом управління виробництвом, коли кожний кластер підприємств ДК «Укроборонпром» контролюється та координується відповідним дивізіоном. Це дозволяє підвищити якість управління виробничими та маркетинговими процесами, створити умови для розвитку галузевих кластерів, активізувати інноваційний розвиток підприємств.

Для цього вже створено дивізіон бронетанкової техніки, дивізіон високоточної зброї та боєприпасів, дивізіон радіолокації, радіозв‘язку та спеціального приладобудування, дивізіон суднобудування та морської техніки, на заключній стадії формування – дивізіон авіабудування.

Поделиться публикацией