РФ ПЛАНУЄ ПРОВЕСТИ МАСШТАБНІ НАВЧАННЯ В ОКУПОВАНОМУ КРИМУ

Понад 50 літаків, включно з надзвуковим бомбардувальником Ту-22М3, та ще десяток кораблів Чорноморського флоту візьмуть участь у навчаннях на півдні Росії та в окупованому Криму.

Про це повідомило видання “Крим.Реалії” з посиланням на заяву голови прес-служби Південного військового округу Росії Вадима Астаф’єва.

У спільному навчанні візьмуть участь понад 1 тисяча військовослужбовців 4-ї армії ВПС і ППО та буде залучено понад 50 літаків дальньої, оперативно-тактичної, штурмової авіації, в тому числі літак дальнього радіолокаційного виявлення та управління А-50, надзвуковий ракетоносій-бомбардувальник Ту-22М3, а також близько 10 кораблів Чорноморського флоту,
– заявив Астаф’єв.

Він також повідомив, що на першому етапі ескадрильї оперативно тактичної авіації перебазовуються з Ростовської області до окупованого Криму, де протягом тижня вони проводитимуть навчання з дивізією ППО і кораблями Чорноморського флоту.

Зокрема, ескадрильї винищувачів Су-30СМ і бомбардувальників Су-34 проводитимуть навчання із застосуванням ракет та бомб проти умовних цілей в районі полігонів Опук і Чауда.

Агенція “ТАСС” повідомила, що завданням військових пілотів буде ураження щитів-мішеней встановлених у морі, а також крилаті ракети берегових ракетних комплексів Чорноморського флоту. Крім того вся авіаційна команда відпрацює елемент дозаправлення літаків у повітрі та проведе повітряний бій з умовним противником чисельність якого становитиме до 30 літаків.

24tv.ua

 

Поделиться публикацией