РОСІЯ ПІДГОТУВАЛА ПРОВОКАЦІЮ З МЕТОЮ УСКЛАДНЕННЯ ЧЕРГОВОГО ЕТАПУ ВИПРОБУВАНЬ ВІТЧИЗНЯНИХ РАКЕТНИХ КОМПЛЕКСІВ

До чергових ракетних стрільб України на півдні Одеської області Росія підготувала провокацію з метою ускладнення чергового етапу випробувань вітчизняних ракетних комплексів.

Про це повідомляє Український мілітарний портал з посиланням на відповідні сповіщення NOTAM (Notice to Airmen) та морський припис 352/19

На час ракетних стрільб Росія перекрила прилеглу до району пусків морську ділянку у Чорному морі.

Відповідно до сповіщень NOTAM A2762/19 та A2761/19 в цю п’ятницю та суботу (30 та 31 серпня 2019-го року) відбуватимуться ракетні пуски на півдні Одеської області. В цей час буде обмежений доступ до мисів “Калфа”, “Льодники” та 1-10 км морської коси від н.п. Лебедівка.

Саме на цьому полігоні здійснюються випробування ракетних комплексів РК-360МЦ “Нептун” та “Вільха”. Під час останнього у липні 2019-го відбулися пуски «Вільха-М» штатними розрахунками 107-ї реактивної артилерійської бригади.

В цей же час з 29 по 31 серпня 2019-го року Росія морським приписом 352/19 перекрила прилеглий до закритого повітряного простору район у морі:

Відповідно до припису 352/19 перекритий Росією район буде небезпечний для плавання 29, 30 та 31 серпня з 3 години ночі до 20-ї години дня.

Офіційне трактування російського припису – для проведення ракетних стрільб.

Подібним чином Росія вже здійснювала перепони під час міжнародних навчань Sea Breeze 2019, коли перед стартом морських маневрів перекрила одну з запланованих для морських стрільб локацій у Чорному морі.

На відміну від попередньої провокації, зараз у Чорному морі перекритий район разом із рекомендованими шляхами для цивільного судноплавства.

Поделиться публикацией