РОСІЯ ПРОДОВЖУЄ ПОСТАЧАТИ НА ОКУПОВАНІ ТЕРИТОРІЇ ОЗБРОЄННЯ

Росія продовжує постачати на окуповані території Донецької та Луганської областей озброєння, паливно-мастильні матеріали та відправляти найманців.

Про це  серпня ц.р. повідомив Український мілітарний портал, посилаючись на речника Міноборони Михайла Шаравара з посиланням на інформацію Головного управління розвідки МОУ.

Повідомляється, що протягом минулого тижня до з’єднань і частин окупантів доставлено близько 700 тонн пального та шість вагонів з боєприпасами

«Через неконтрольовані Україною ділянки кордону Росія продовжує постачати на тимчасово окуповану територію озброєння, військову техніку та майно військового призначення», – поінформував речник.

За даними Шаравари, для комплектування підрозділів противника з території РФ продовжують прибувати найманці-громадяни РФ, які пройшли спеціальну підготовку в навчальних таборах Південного військового округу за окремими військово-обліковими спеціальностями – снайпери, розвідники, зв’язківці.

Як повідомлялося, за даними розвідки, російські окупанти використовують запроваджений з 27 липня режим припинення вогню на Донбасі для нарощування, зокрема, інженерного обладнання передових позицій.

Поделиться публикацией