РОСІЯ НАМАГАЄТЬСЯ СТВОРИТИ НОВУ «ЗАЛІЗНУ ЗАВІСУ», ЯКА ПРОХОДИТЬ ПО ЧОРНОМУ МОРЮ – БЕН ХОДЖЕС

Росія намагається створити нову «залізну завісу», яка проходить по Чорному морю, з Румунією, Туреччиною, Болгарією з одного боку і Грузією, Молдовою і Україною з іншого. Щоб застосовувати силу проти країн, що не входять в НАТО.

Про це 22 вересня ц.р. повідомив портал «Сегодня», посилаючись на слова колишнього командувача сухопутними силами США в Європі Бена Ходжеса

Альянсу необхідно нарощувати свої сили в Чорноморському регіоні, щоб мати більше можливостей для забезпечення свободи судноплавства, забезпечення захисту НАТО, а також для того, щоб стримувати Росію від агресивних дій проти наших партнерів. Тому я стурбований тим, що вони намагаються робити навколо Одеси. Адже те, що Росія робить в Криму, може поширитися і на Одесу.

Коли ми оголошуємо місця для проведення наших навчань, вони просто закривають їх. Це форма тимчасової блокади Одеси. Це не випадковість. Тому Румунія і наші союзники так стурбовані. У міру того, як Україна продовжує модернізуватися, продовжує свою програму оборонних реформ, вам слід подумати і про безпілотні системи. Як дрони, тільки у воді. Є як надводні, так і підводні безпілотники, які допоможуть з розвідкою, а також зможуть відстежувати підводні човни і кораблі. Є багато речей, які ви можете зробити, і вони не будуть вам коштувати дуже дорого. Особливо це стосується обміну розвідданими з Румунією, Грузією та США.

Поделиться публикацией