ПІДПРИЄМСТВО «ЗАВОД «ФРЕГАТ» ПОСТАВИТЬ БАШТИ ДЛЯ БРОНЕТРАНСПОРТЕРІВ БТР-4

Приватне підприємство «Завод «Фрегат» поставить башти для бронетранспортерів БТР-4 виробництва Харківського конструкторського бюро з машинобудування (ХКБМ).

Про це 8 жовтня ц.р. повідомив Український мілітарний портал, посилаючись на Ukrainian Military Pages.

Підприємство визначено переможцем конкурсу на постачання 15 башт для бронетранспортерів БТР-4, що проводився ХКБМ за спрощеною процедурою.

Повідомлення про намір укласти відповідний договір оприлюднено на вебпорталі публічних закупівель Prozorro 8 жовтня.

Обійдуться 15 комплектів башт БТР-4Е в зборі у 9 522 725,10 грн, що мають бути виготовлені за конструкторською документацією замовника під контролем військового представництва.

Башти повинні бути поставлені трьома партіями по 5 штук, через 45, 90 та 135 днів з моменту передачі давальницької сировини, передачі КД та перерахування авансу.

За умовами конкурсної документації учасник (постачальник) мав бути внесений у затверджену відомість кооперованих виробів ДП «ХКБМ» В1318Е-2 ДВ3 та до Переліку підприємств-співвиконавців, що постачають комплектуючі вироби для виготовлення в ХКБМ бронетранспортеру командирського БТР-4К згідно держконтракту від 11.08.2020р. № 403/20/48.

Стандартна комплектація бронетранспортеру БТР-4 передбачає встановлення бойового модуля «Парус» з 30-мм гарматою, а також 7,62 кулеметом та 30-мм гранатометом. Додатково на ньому можуть розміщуватися керовані протитанкові ракети.

Нещодавно Харківське конструкторське бюро з машинобудування імені Морозова завершило виробництво партії бронетранспортерів БТР-4Е для потреб ЗСУ.

Перші відвантаження бронетехніки, після відновлення робіт за контрактом 2016 року, відбулися у грудні 2019 року, тоді військовим передали 12 бронетранспортерів БТР-4Е.

Бронетранспортери БТР-4Е під час підготовки до урочистостей

Завод «Фрегат» поставить башти для БТР-4. Бронетранспортери БТР-4Е під час підготовки до урочистостей Фото: Командування Сухопутних військ ЗСУ

Потім передача техніки відбувалась регулярно:

 

у січні до війська передали 4 машини,

в лютому 3 одиниць

у березні 4 одиниць

в квітні 5 одиниць

травні ще 5 штук

наприкінці червня до ЗСУ було передано ще 4 БТР-4Е

у липні до ЗСУ надійшло ще 4 БТР-4Е

у серпні передали останні 4 машини із замовлення

Після того як, ХКБМ завершило виробництво БТР-4Е для ЗСУ на замовлення від Міністерства оборони України, підприємство приступило до виробництва БТР-4Е для Національної Гвардії України

 

 

Поделиться публикацией