ПУТІН ПІДНЯВ ПО ТРИВОЗІ ВІЙСЬКОВІ ЧАСТИНИ В 29 РЕГІОНАХ РОСІЇ

У Росії почалася раптова перевірка боєготовності Центрального військового округу. По тривозі підняті військові частини в Сибірському, Уральському і Приволзькому федеральних округах. Про це повідомляє прес-служба Центрального військового округу Міноборони Росії, передає «Крим. Реалії».

«Раптова перевірка боєготовності військ Центрального військового округу (ЦВО) пройде з 24 до 28 червня на 35 полігонах», – йдеться в повідомленні.

За даними російського видання РБК, по тривозі підняті військові частини в 29 регіонах країни.

У вищу ступінь бойової готовності призвели також частину військ і сил Південного і Східного військових округів, а також окремі з’єднання ВДВ, далекої і військово-транспортної авіації. Як заявив міністр оборони РФ Сергій Шойгу, перевірка відбувається за рішенням Володимира Путіна.

Російські військовослужбовці візьмуть участь більш ніж в 50 навчаннях, під час яких відпрацюють, зокрема, знищення «деструктивних військових сил», повідомив Шойгу.

За його словами, основне завдання перевірки – визначити готовність військового керівництва до управління військами «при наростанні військової загрози та виникненні кризових ситуацій».

Після анексії Криму в 2014 році Росія проводить регулярні військові навчання на півострові. У Генштабі України дії російських військових у Криму називають незаконними.

Поделиться публикацией