ПРОВОДЯТЬСЯ ВИПРОБУВАННЯ БПАК «ЛЕЛЕКА-100»

На Дніпропетровщині та поблизу міста Чернігів проводять державні випробування дослідного зразка безпілотного авіаційного комплексу «Лелека-100». Про це 20 жовтня ц.р. повідомив портал Арміяinform, посилаючись на Державний науково-дослідний інститут випробувань і сертифікації ОВТ.

Випробувальні польоти проводять спільні екіпажі з-поміж зовнішніх пілотів від виробника та випробувальної бригади ДНДІ ВС ОВТ, які пройшли відповідну підготовку. Зовнішньо траєкторні вимірювання здійснюють з допомогою радарної системи MFTR-2100/40.

За програмою Державних випробувань передбачено оцінювання авіаційного комплексу в умовах протидії засобів протиповітряної оборони (ППО) та радіоелектронної боротьби (РЕБ).

Державні випробування проводить бригада Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки.

БПАК «Лелека-100» — український військовий багатофункціональний безпілотний літальний апарат, створений для розв’язання завдань з аеророзвідки та визначення точних географічних координат об’єктів у режимі реального часу.

Комплекс розроблений для роботи в умовах складної радіоелектронної обстановки, у режимі навмисної постановки радіозавад або блокування систем супутникової навігації. БПАК стійкий до погодних умов та придатний для використання у будь-який час доби. 2016 року за результатами визначальних відомчих випробувань був допущений до експлуатації в ЗС України.

За результатами випробувань буде ухвалене рішення щодо прийняття безпілотного авіаційного комплексу «Лелека-100» на озброєння Збройних Сил України.

 

 

Поделиться публикацией