ПАЛАТА ПРЕДСТАВНИКІВ США СХВАЛИЛА ЗАКОНОПРОЕКТИ З $ 700 МЛН ДОПОМОГИ ДЛЯ УКРАЇНИ

Палата представників Конгресу США затвердила законопроекти про виділення бюджету американським державним структурам, у яких, серед іншого, передбачається виділення у загальній сумі до $ 700 млн допомоги для України у 2020 фінансовому році, повідомило 20 червня Посольство України в США у своєму Facebook.

«Палата представників Конгресу США схвалила проекти законів про фінансування Пентагону, Державного департаменту, Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та суміжних програм на 2020 рік, у яких передбачено майже 700 млн. дол. для підтримки України», – йдеться у повідомленні.

В загальну суму затвердженої для України допомоги входять асигнування за лінією Міністерства оборони США у розмірі $ 250 млн, у тому числі $ 50 млн для надання Україні летальної зброї оборонної спрямованості та асигнування за лінією Державного департаменту США та Агентства США з міжнародного розвитку та суміжних відомств у розмірі $ 445,7 млн, у тому числі допомога за програмою «Міжнародне військове фінансування».

До повного затвердження законопроектів залишилося пройти всього три стадії – схвалення Сенату, загальнопалатне узгодження і схвалення президента США Дональда Трампа.

Раніше повідомлялося, що у Сенаті США пропонують збільшити до 300 млн доларів обсяг військової допомоги Україні в 2020 році, що на 50 млн перевищує асигнування поточного року. Проект закону має бути схвалено обома палатами Конгресу – Сенатом і Палатою представників, а також підписано президентом США.

З початку російської агресії в Донбасі Збройні сили України отримали від Сполучених Штатів Америки майже десять тисяч одиниць військової техніки, а американські військові інструктори навчають українських військовослужбовців.

Поделиться публикацией