МІНОБОРОНИ ПРАЦЮЄ НАД СТВОРЕННЯМ ІНТЕГРОВАНОЇ МОДЕЛІ ОБОРОНИ 

У Міністерстві оборони України під головуванням заступника міністра оборони України Станіслава Гайдера відбулося стартове засідання робочої групи з розробки моделі Системи інтегрованої оборони, спрямованої на посилення військової, геополітичної та економічної спроможності України.

Як повідомила пресслужба Міноборони, у межах розроблення моделі передбачається напрацювання низки пропозицій щодо зміни законодавства, а також створення відповідних політик для розбудови інтегрованої екосистеми оборони, що посилить військову та інституційну міць держави.

«Розробляючи модель, ми діємо системно та інтегровано — усі ключові проєкти інституційного розвитку Міноборони розробляються з урахуванням бачення майбутньої моделі. Визначено п’ять пріоритетів, які потрібно опрацювати, щоб побудувати якісну інтегровану модель», — зазначив Гайдер.

Робоча група працюватиме за п’ятьма головними напрямами: — військова політика, інституційність та міжнародне співробітництво; військово-технічна політика; політика управління людським капіталом; політика управління оборонними ресурсами; національний спротив.

До робочої групи увійшли 176 представників ключових оборонних відомств, міністерств, наукових і дослідницьких установ. Результати роботи групи будуть представлені до кінця поточного року.

Поделиться публикацией