МИКОЛАЇВСЬКИЙ СУДНОБУДІВНИЙ ЗАВОД ОГОЛОСИВ ПРО БАНКРУТСТВО

Миколаївський суднобудівний завод оголосив про банкрутство.

Суд відкрив провадження у справі про банкрутство держпідприємства «Миколаївський суднобудівний завод» з ініціативи самого ж заводу в порядку ч. 6 ст. 34 Кодексу України про процедури банкрутства.

Відповідне рішення Господарського суду Миколаївської області ухвалив 16 жовтня, передав Finbalance.

Норма, на яку посилається керівництво підприємства, передбачає, що боржник зобов’язаний в місячний термін звернутися до господарського суду з заявою про порушення провадження у справі про банкрутство у разі, якщо задоволення вимог одного або кількох кредиторів призведе до неможливості виконання грошових зобов’язань боржника в повному обсязі перед іншими кредиторами (загроза неплатоспроможності), і в інших випадках, передбачених кодексом.

За даними держреєстру, засновником держпідприємства «Миколаївський суднобудівний завод» є держконцерн «Укроборонпром».

Як повідомлялося, в липні 2019 року «Укроборонпром» перерахував в якості фінансової допомоги держпідприємству «Миколаївський суднобудівний завод» 54,8 млн грн для погашення заборгованості по заробітній платі.

Крім того, було перераховано 31,7 млн ​​грн для виплат компенсації за несвоєчасно виплачену зарплату, а також податків і зборів, пов’язаних з розрахунком на оплату праці.

Поделиться публикацией