МВС УКРАЇНИ ПРИДБАЄ 13 ЛІТАКІВ АН-178 — АВАКОВ

Міністерство внутрішніх справ України планує придбати 13 літаків Ан-178 українського виробництва, заявив 17 червня міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков під час поїздки до Франції на авіасалон Paris Air Show, повідомила прес-служба міністерства.

«Міністерство внутрішніх справ закупить 13 українських літаків Ан-178 для бійців Національної гвардії і рятувальників ДСНС. Контракт домовилися підписати вже цієї осені. Це перші літаки з українських і європейських, але без російських комплектуючих», – заявив міністр.

Міністр зазначив, що повністю контракт буде завершено через три роки, вже цієї осені відбудуться демонстраційні польоти Ан-178 для МВС. Літак підходить міністерству за всіма технічними показниками і буде використовуватися як Національною гвардією України, так і Державною службою з надзвичайних ситуацій.

Ан-178 – близькомагістральний транспортний турбореактивний літак, розроблений ДП «Антонов». Його розробка була розпочата ще у 2004 році на базі пасажирського Ан-158 (Ан-148-200). За час розробки були внесені деякі зміни, щоб адаптувати цей літак до військової служби.

Прем’єрний показ Ан-178 пройшов на Le Bourget-2015 (Париж, Франція), де новий український транспортник став однією з головних подій, а також на регіональній Dubai Air Show-2015 (ОАЕ) і демонструвався на статичній стоянці. На міжнародній ILA Berlin Air Show-2016 у червні відбувся успішний дебют літака в льотній програмі виставки.

Поделиться публикацией