КОМІТЕТ СЕНАТУ США З МІЖНАРОДНИХ СПРАВ ОПРИЛЮДНИВ ПРОЕКТ ЗАКОНУ ПРО САНКЦІЇ ПРОТИ ВЛАДИ РОСІЇ

Комітет Сенату США з міжнародних справ оприлюднив проект закону про санкції проти влади Росії у разі вторгнення її військ в Україну. Вони можуть торкнутися президента країни-агресора Володимира Путіна та його близьке оточення – це загрожує тим, що весь світ дізнається про їхні таємні активи.

Про це 13 січня ц.р. повідомив OBOZREVATEL.

Документ «на випадок подальшої ескалації з боку Кремля та підконтрольних йому сил» підготували сенатори-демократи на чолі із головою Комітету Бобом Менендесом. Текст став доступним на офіційному сайті відомства 12 січня, а OBOZREVATEL зібрав із нього головні попередження.

«Якщо президент США ствердно визначить, що Росія вчинила повторне вторгнення або ескалацію військових дій, Акт про захист суверенітету України запускає каскад обов’язкових санкцій проти політичного та військового керівництва Росії, фінансових інститутів, видобувної промисловості та компанії Nord Stream-2», — пояснила сенатор Джин Шейхін.

Крім глави РФ, документ передбачає введення санкцій щодо прем’єр-міністра Михайла Мішустіна, міністра закордонних справ Сергія Лаврова, міністра оборони Сергія Шойгу, начальника генерального штабу збройних сил Валерія Герасимова та командувачів різними видами ЗС, включаючи повітряно-десантні та військово-морські .

Якщо Білий дім вирішить, що покарати треба і оточення російського лідера, а також компанії з вугільної, нафтогазової промисловості та інших галузей економіки Росії, американським чиновникам потрібно буде скласти список таких осіб та організацій.

Поделиться публикацией