КАНАДА ШУКАЄ СПОСОБИ РОЗШИРЕННЯ СВОЄЇ ВІЙСЬКОВОЇ ДОПОМОГИ УКРАЇНІ- ХАРДЖИТ САДЖАН

Канада шукає способи розширення своєї військової допомоги Україні. Про це повідомив портал «Укрінформ» 27 грудня ц.р, посилаючись на міністра оборони Канади Харджита Саджана.

«Ми постійно шукаємо можливості покращення підтримки України у цей складний для неї час, спровокований агресією Росії», — сказав Саджан.

За його словами, відкриття Україні доступу до канадського ринку зброї стало одним з етапів співпраці. «Я не припиняю взаємодіяти із міністром Полтораком, і внесення України до Контрольного переліку країн, до яких дозволені поставки автоматичної зброї, стало лише одним елементом. Наші відомства наразі працюють над подальшими крокам із надання можливої підтримки», — зауважив міністр оборони Канади.

Він пообіцяв «просуватися у цьому питанні». «Дозвіл на продаж зброї – лише один із кроків, необхідних для надання Україні правильних можливостей», — підсумував Саджан.

Як повідомляв Укрінформ, цього місяця Канада оголосила про внесення України до Контрольного переліку країн, до яких дозволені поставки автоматичної зброї. Цей крок скасовує збройне ембарго, що де-факто діяло супроти України ще з 1991 року.

 

Поделиться публикацией