З ПОЧАТКУ ООС ДСНС ЗНЕШКОДИЛА МАЙЖЕ 22 ТИСЯЧІ ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНИХ ПРЕДМЕТІВ

З початку проведення операції Об’єднаних сил групи розмінування ДСНС обстежила понад 5,5 тисяч га території і знешкодили майже 22 тисячі вибухонебезпечних предметів у Донецькій і Луганській областях, повідомив прес-центр штабу ООС.

За час ООС піротехнічні підрозділи Державної служби з надзвичайних ситуацій 4020 разів залучалися до заходів з розмінування. Вони обстежили 5 551 га території і 16,29 га акваторії, виявили і знешкодили 21 819 вибухонебезпечних предметів.

За минулий тиждень піротехніки ДСНС були задіяні в 68 операціях, під час яких було обстежено 48 га території та знешкоджено 137 вибухонебезпечних предметів.

Нагадаємо, 30 квітня минулого року президент Петро Порошенко оголосив про офіційне завершення антитерористичної операції на Сході України і початок Операції об’єднаних сил. За перші 10 місяців ООС групи розмінування ЗСУ і ДСНС очистили понад 10 тисяч га території і знешкодили понад 10,5 тисяч вибухонебезпечних предметів.

6 грудня минулого року Верховна Рада прийняла закон про протимінну діяльність, 22 січня його підписав президент Петро Порошенко.

Згідно зі звітом Міжнародного руху за заборону протипіхотних мін, Україна входить до числа країн з високою смертністю від розриву протипіхотних мін. Через бойові дії схід України перетворюється на найбільш замінований регіон у світі.

Поделиться публикацией