ЗАКОНОДАВСТВО ДЛЯ ПОЧАТКУ РЕФОРМИ ДК «УКРОБОРОНПРОМ» МОЖЕ БУТИ ПРИЙНЯТЕ ВР В СЕРПНІ-ВЕРЕСНІ – АБРОМАВИЧУС

Законодавство для початку реформи української оборонної промисловості може бути прийняте Верховною Радою в серпні-вересні.

Про це 19 травня ц.р. повідомив Цензор.нет, посилаючись на  онлайн-включення гендиректора державного концерну «Укроборонпром» Айвараса Абромавичуса.

«Відповідно до нинішньої динаміки, я вірю, що це законодавство буде прийняте в серпні або вересні», — сказав Абромавичус.

Він представив стратегію реформування державного концерну, яка передбачає три головні стадії. Так, до 2021 року очікується завершення фази «стабілізації через корпоратизацію», яка крім запровадження корпоративного управління охоплюватиме також імплементацію міжнародних стандартів, вирішення питань заборгованості та банкрутства.

Друга стадія, яка передбачатиме консолідацію, реструктуризацію та відновлення оборонних активів, запланована на період 2021-2022 рр.

Початок третьої фази реформування, яка отримала назву «зростання та інновації», очікується після 2022 року.

При цьому сам концерн «Укроборонпром» у нинішньому вигляді, буде розділений на шість окремих корпорацій: авіабудування, авіаремонту, ракетобудування, радарних установок і систем ППО, бронетехніки, морських систем.

Нагадаємо, 8 травня «Укроборонпром» представив стратегію трансформації і дорожню карту реформ. 28 найменш перспективних підприємств передадуть Фонду держмайна, ще 50 — реорганізують.

Поделиться публикацией