ЗАГОРОДНЮК НАЗВАВ ПРІОРИТЕТИ РОБОТИ МОУ

Новий глава Міністерства оборони України Андрій Загороднюк назвав пріоритети роботи, передає «Новое время». Він висловив надію на те, що за час його роботи в Кабінеті міністрів стандарти НАТО в українській армії стануть реальними.

Про це 5 вересня ц.р. повідомив портал DT,UA.

Першим пріоритетом Загороднюк назвав військовослужбовців, а саме цінність їхнього життя і повагу до кожного з них. Він підкреслив, що це стосується українських військових як на передовій, так і у військових частинах.

«На практиці це означає: поліпшення харчування, речового та медичного забезпечення, якісне житло, соціальна підтримка, освіта і розвиток. Це зміна відносин між командирами і підлеглими, офіцерами та сержантами. Цінність фахівців і повагу до них, незалежно від звань і посад. Це також передбачає зміну системи освіти та приведення військових освітніх програм до натівських стандартів», — розповів Загороднюк.

Другим стандартом міністр оборони назвав впровадження стандартів Північноатлантичного альянсу.

«За останні п’ять років дещо було зроблено, але тепер стандарти кращих армій світу, мали стати реальністю. Мова йде про нові установки, нову структуру управління збройними силами, нові підходи до підготовки військ, озброєння і військової техніки, речового забезпечення, комплектації особовим складом, військової інфраструктури та оборонного планування», — зазначив Загороднюк.

Також глава Міноборони заявив про порядність, і зазначив, що злодійство і неефективне використання ресурсів армії є злочином.

«Моя мета — зробити неможливою корупцію в армії. Це не тільки про «посадки». Мова йде про припинення корупційних проявів або про швидке та ефективне розслідування корупційних справ, які виникають. Міністерство не може безпосередньо судити корупціонерів, але ми точно можемо зробити так, щоб ці процеси були прозорими», — повідомив Загороднюк.

Він додав, що це дозволить максимально виключити будь-яку можливість для окремих посадових осіб вплинути на рішення.

«Нам також необхідно налагодити систему контролю, моніторингу та аудиту. Це копітка робота, але без неї припинити корупцію буде неможливо», — підсумував міністр оборони.

Поделиться публикацией