ДП «АНТОНОВ» ВИГРАВ ТЕНДЕР НА ПОСТАВКУ АН-178 У ПЕРУ

Державне підприємство «Антонов», яке входить до складу ДК «Укроборонпром», поставить Ан-178 для Національної поліції Перу і здійснюватиме його обслуговування на період гарантійного терміну. Від української сторони підписало контракт підприємство-спецекспортер Концерну ДП «Спецтехноекспорт».

Про це 12 листопада ц.р. повідомили у прес-службі підприємства.

 

Україна взяла участь у відкритому тендері, де конкурувала з продукцією Італії та Іспанії.

 

«Літаки» Антонова «давно довели свою ефективність експлуатації по всьому світу, разом з цим наші конструктори пропонують нові рішення і нову техніку у відповідь на виклики сучасності. Цей контракт став логічним продовженням експлуатації «Анів» у Перу, адже новий Ан-178 замінить на службі поліції Ан-32Б», — повідомив гендиректор Укроборонпрому Айаварас Абромавічюс.

 

«Завдяки підписанню контракту Україна відкриває ринок Латинської Америки для нового покоління вантажних літаків «Антонов». В даний момент компанія «Спецтехноекспорт» веде переговори з потенційними замовниками українських літаків з інших країн цього регіону», — йдеться в повідомленні ДП.

 

Свій перший політ Ан-178 виконав в травні 2015 року. Пізніше «Антонов» провів імпортозаміщення російських комплектуючих літака.

 

Ан-178 — середній транспортний літак, призначений для доставки особового складу, озброєння і легкої військової техніки посадковим і парашутним способами, транспортування матеріальних засобів, пошти та інших вантажів «в навал» або в стандартній тарі і вантажів на піддонах загальною вантажопідйомністю 18 т . В умовах надзвичайних ситуацій Ан-178 може використовуватися для евакуації населення із зони стихійного лиха, транспортування поранених на стандартних ношах, десантування рятувальних команд.

Поделиться публикацией