ГРОМАДСЬКІ ОРГАНІЗАЦІЇ ЗАКЛИКАЛИ ЗЕЛЕНСЬКОГО НЕ ПРИЗНАЧАТИ АВАКОВА НА ДЕРЖАВНУ ПОСАДУ

Громадські організації закликали Зеленського не призначати Авакова на державну посаду
Понад 20 українських громадських антикорупційних і правозахисних організацій закликають президента України Володимира Зеленського не призначати міністра внутрішніх справ Арсена Авакова на державну посаду.

«Арсен Аваков п’ять років очолював Міністерство внутрішніх справ. Саме на його совісті повний провал поліцейської реформи, саботаж переатестації та залишення на ключових посадах «міліціонерів-перевертнів у погонах» та фігурантів справ Майдану… нерозкриті напади на громадських діячів, численні корупційні скандали, пов’язані з ним та його оточенням», — йдеться в заяві, під якою підписалися 24 громадські організації.

На їхню думку, перебування Авакова на державній посаді завдає багато шкоди та є небезпечним для України.

«Громадськість просить президента України «не давати Арсену Авакову жодних нових посад» та застерігає, що «перепризначення Авакова до нового уряду буде чітким сигналом для українського народу, що обіцянки про очищення країни «від корупції, мародерства, хабарників та лицемірів» є пустопорожніми», — йдеться в заяві.

Текст заяви оприлюднено на сайті громадської організації «Центр протидії корупції» (ЦПК), кількість підписантів оновлюється.

Серед інших заяву підтримали такі громадські організації, як ЦПК, Автомайдан, Антикорупційний штаб, Адвокатська дорадча група, Трансперенсі Інтернешнл Україна, БігусІнфо, Платформа Громадський контроль, Восток-SOS, ГО «Родини Героїв Небесної Сотні».

Поделиться публикацией