В США ЗВЕРНУЛИ УВАГУ НА РОЗВИТОК КИТАЙСЬКОГО ОПК

За п’ять років США провели дев’ять випробувань гіперзвукових ракет, водночас китайці провели сотні. Китай показує такі темпи нарощування озброєнь, що може випередити США.

Про це повідомив портал DT,UA, посилаючись на заяву заступника голови Об’єднаного комітету начальників штабів ВПС США генерала Джона Хайтена на зустрічі з вашингтонською Групою військових оглядачів.

«Називати Китай загрозою, що росте, — корисний термін, тому що темпи, з якими рухається Китай, приголомшують», — сказав Хайтен.

«Судячи з темпів, з якими вони рухаються, і траєкторії, якою вони рухаються, вони перевершать Росію і Сполучені Штати, якщо ми не зробимо щось, щоб це змінити. Це станеться. Тому я думаю, що ми маємо щось зробити», — зазначив Хайтен.

Він також сказав, що громадськість має турбувати досягненнями КНР у галузі гіперзвукових ракет.

За словами Хайтена, за останні п’ять років США провели дев’ять випробувань гіперзвукових ракет, водночас китайці провели сотні.

Лідер Тайваню Цай Інвень заявила, що острів опинився в центрі напруженості між США і Китаєм. Також вона зазначила, що загроза з боку Пекіна зростає «щодня» і перша з усіх попередніх президентів підтвердила присутність американських військ на тайванській землі.

Поделиться публикацией