В РФ АТАКУВАЛИ ЧЕРГОВИЙ НПЗ. СЕКРЕТАР РНБОУ ВІДКИНУВ МОЖЛИВІСТЬ ПРИПИНЕННЯ УДАРІВ ПО ОБ’ЄКТАХ І РФ

У Росії повідомили про вибухи та пожежу на Куйбишевському НПЗ у  Самарській області. Про це написали Mash та Astra, передав Укрінформ.

«Пожежа на НПЗ поряд із містом Новокуйбишевськ у Самарській області. За повідомленнями очевидців, близько години тому було чутно вибух, потім видно полум’я від пожежі. Завод міг атакувати безпілотник», — йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося, в п’ятницю газета Financial Times із посиланням одразу на три джерела поширило інформацію, ніби американська адміністрація могла закликати Україну припинити удари по російських НПЗ. За інформацією видання, у Вашингтоні нібито побоюються, що це може спровокувати удари у відповідь, а також призвести до глобального підвищення цін на пальне, в тому числі у США. Мовляв, це може негативно позначитися на виборчих перспективах Джо Байдена.

Україна самостійно прийматиме рішення стосовно знищення легітимних військових цілей на території РФ. Про це під час Київського безпекового форуму розповів секретар РНБО Олексій Данілов.

“Стосовно нашої війни (і тут ключове словосполучення — “нашої війни“), ми не збираємося ні в кого питати, що атакувати на території Росії”, — сказав він, відповідаючи на запитання про те, ніби США звернулися до українських спецслужб із проханням припинити удари по російських нафтопереробних заводах, які негативно впливають на глобальний ринок пального. Данілов наголосив, що “ми нищитимемо росіян там, де будемо знаходити”. “Те, що стосується військово-промислового комплексу Російської Федерації, то ми ні в кого не питатимемо дозволу”, — зазначив секретар РНБО.

Поделиться публикацией