УКРАЇНСЬКУ АРМІЮ ТРЕБА СКОРОЧУВАТИ — ГЛАВА ФРАКЦІЇ «СЛУГИ НАРОДУ»

Глава фракції «Слуги народу» Давид Арахамія виступив за скорочення чисельності української армії. Він вважає, що владі України варто почати обговорення даної ініціативи і провести розрахунки.

Про це Арахамія заявив в ефірі телеканалу «Україна 24».

«Ми розуміємо, що бюджет — це цифра, якої завжди не вистачає. Стаття для оборони — захищена, але завжди немає достатньо коштів, щоб переозброювати армію, купувати нові речі, нове озброєння, нові технології, займатися вивченням. Якщо ми будемо зменшувати бюджет проїдання і трохи збільшувати бюджет на розвиток і інновації, то здатність нашої армії буде рости», — сказав Арахамія.

За його словами, збільшення боєздатності армії необхідно Україні для стримування військової агресії з боку Росії і будь-яких інших потенційних ворогів.

Зазначимо, що згідно з паспортом бюджетної програми в 2020 році чисельність ЗСУ складала — майже 247 тисяч осіб. З них близько 193 — військовослужбовці, 52 — цивільні працівники. 40 тисяч військовослужбовців беруть участь в операції Об’єднаних сил.

Додамо, що Арахамія є головою підкомітету з питань нагляду за діяльністю правоохоронних та розвідувальних органів комітету Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки.

Разом з тим, головнокомандувач Збройних сил Руслан Хомчак розповів, коли в Україні можуть скасувати призов на строкову військову службу. За його словами, для скасування призову необхідна налагоджена система підготовки резерву.

Раніше Хомчак розповів про реформу Збройних сил України.

Як відомо, 1 жовтня в Україні почався осінній призов на строкову службу до армії. У жовтні-грудні Міноборони планує призвати 13 570 осіб.

Поделиться публикацией